gender 4Християни України закликають якомога більше людей приєднатися до ініціативи підписати петиції щодо захисту сімейних цінностей та інституту сім’ї, а також щодо вживання заходів для припинення пропаганди стосунків гомосексуального характеру.

Card UA 2018 w

IMG 20171111 151314345 HDRГромадська організація «Сім’я і життя» з 10 до 12 листопада 2017 року організувала інформаційні вихідні на тему «Питання життя» для тих, кого цікавить як у сучасному суспільстві представляти інтереси життя.

У заході приймали участь зацікавлені особи різного віку, кожен знайшов для себе якесь завдання стосовно захисту життя, оскільки, як казав святий Йоан Павло ІІ, - це найголовніше завдання сьогодення.

IMG 74953 жовтня 2017 року у смт. Воловець працівники про-лайф організації "Сім'я і життя" та о. Роман Ісайський разом з вірниками греко-католицької парафії у Воловці, провели молитовну акцію "Марш за життя" на захист ненароджених дітей.

Подібні акції проводять члени міжнародного руху Pro life (За життя) в цілому світі, а також в Україні та на Закарпатті. Метою акцій є привернути увагу людей до проблем аборту та наслідків, які відбуваються після нього.

eletkerdesekГО "Сім’я і життя" організовує інформаційні вихідні на тему: "Питання Життя" з 10 по 12 листопада 2017 р. для тих, кого цікавить, як можна у сучасному суспільстві представляти інтереси Життя.

- як розмовляти з жінкою, яка хоче зробити аборт, або принаймні роздумує над цим?
- як бути, якщо дитина можливо народиться хворою?
- що можна сказати молоді сьогодення про відносини?
- сексуальне виховання у сім’ї та у школах
- як можна допомогти жінці, яка пережила аборт? Які є виходи?
- факти і аргументи, світлини, фільми і сайти, яких можеш використовувати при розмові або у роботі з дітьми та молоддю
- що буде з людьми похилого віку? Проблема евтаназії.
- та ще багато цікавих тем про Життя

psicholog

Card UA 2017 2

dlya vahitnix