IMG 20161215Відповідальне батьківство – покликання кожного подружжя; кожна подружня пара повинна знати і розуміти свої обов'язки що до відповідального батьківства і повинна все чинити, співдіючи з Божим задумом. Саме з цією темою, яка є багатогранна і містить багато складових, цього вечора ми намагались розібратись. А в особливості з біологічною, фізіологічно-психологічною та волютивною складовою батьківства.

З чого ж починається відповідальне батьківство? В ідеалі з відповідального ставлення до подружної плідності та в її пізнанні через природні методи. Наступним кроком є рішення зачати, виносити, народити, виховати дітей.

В ході круглого столу обговорювалося тема зачаття здорової дитини; значення підготовки подружньої пари в світлі сучасних досягнень в медицині, і що саме з моменту зачаття, а не народження, подружжя є вже батьками. І саме з цього моменту між мамою і дитиною розвивається зв'язок, який пояснити дуже важко, що саме з цього моменту дитина вже знає що відчуває мама і з розвитком дитини цей зв’язок удосконалюється, і яке велике значення має залучення батька в цей особливий процес спілкування. Дуже цікавим фактом було те що з другого триместру вагітності з дитиною можна вже грати простих ігор та навчати мов.

Вагітність це лиш певний короткий етап, який має властивість закінчуватися, закінчуватися з Божої волі народженням дитини. Факти про пологи а також важливість присутності батька при цьому для багатьох було відкриттям. Перші хвилини, години життя дитини поза утробою матері є критичними в встановленні доброго контакту між мамою і дитиною і цьому допомагає раннє грудне годування немовлятка. Про роль і особливості, а також про міфи, які існують навколо грудного вигодовування, було висвітлено в ході круглого столу.

Дві, насичені інформацією, години круглого столу пролетіли як одна мить, але все рівно, вповні, не дали можливість розкрити всі аспекти відповідального батьківства.

Дякуємо волонтеру громадської організації "Сімя і життя" Костка Арнольду за корисну і цікаву лекцію!

   

Служба допомоги  

Мукачево:
050-060-57-87
Чоп:
050-546-47-58
Воловець:
095-1-034-034

e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-297-19-18

   

Питання і відповіді  

   
nok-az-abortusz-utan.jpg