DSC 9541Під такою назвою, 15-17 березня 2018 р., відбувся тренінг в приміщенні «Патріаршого дому» м. Львів. На цей, унікальний в своєму роді, захід з’їхалися лікарі, психологи, капелани, громадські активісти з усієї України, а також з Молдови та Македонії. Даний захід був організований Українським Католицьким Університетом, Інститутом родини та подружнього життя, ГО Асоціація батьків передчасно народжених дітей «Ранні пташки» та проведений американськими тренерами від «Life Perspectives». Основною метою даної зустрічі було навчитися правильно комунікувати та соціально-психологічно супроводжувати сім’ї, які зазнали перинатальних втрат, навчитися створити так зване «Безпечне місце», де б зранені горем люди могли розпочати шлях до зцілення.

gender 4Християни України закликають якомога більше людей приєднатися до ініціативи підписати петиції щодо захисту сімейних цінностей та інституту сім’ї, а також щодо вживання заходів для припинення пропаганди стосунків гомосексуального характеру.

Card UA 2018 w

IMG 20171111 151314345 HDRГромадська організація «Сім’я і життя» з 10 до 12 листопада 2017 року організувала інформаційні вихідні на тему «Питання життя» для тих, кого цікавить як у сучасному суспільстві представляти інтереси життя.

У заході приймали участь зацікавлені особи різного віку, кожен знайшов для себе якесь завдання стосовно захисту життя, оскільки, як казав святий Йоан Павло ІІ, - це найголовніше завдання сьогодення.

IMG 74953 жовтня 2017 року у смт. Воловець працівники про-лайф організації "Сім'я і життя" та о. Роман Ісайський разом з вірниками греко-католицької парафії у Воловці, провели молитовну акцію "Марш за життя" на захист ненароджених дітей.

Подібні акції проводять члени міжнародного руху Pro life (За життя) в цілому світі, а також в Україні та на Закарпатті. Метою акцій є привернути увагу людей до проблем аборту та наслідків, які відбуваються після нього.

eletkerdesekГО "Сім’я і життя" організовує інформаційні вихідні на тему: "Питання Життя" з 10 по 12 листопада 2017 р. для тих, кого цікавить, як можна у сучасному суспільстві представляти інтереси Життя.

- як розмовляти з жінкою, яка хоче зробити аборт, або принаймні роздумує над цим?
- як бути, якщо дитина можливо народиться хворою?
- що можна сказати молоді сьогодення про відносини?
- сексуальне виховання у сім’ї та у школах
- як можна допомогти жінці, яка пережила аборт? Які є виходи?
- факти і аргументи, світлини, фільми і сайти, яких можеш використовувати при розмові або у роботі з дітьми та молоддю
- що буде з людьми похилого віку? Проблема евтаназії.
- та ще багато цікавих тем про Життя

psicholog

Card UA 2017 2