obijmy1Процес формування основних зв’язків дитини з навколишнім світом триває приблизно до трьох років. У цей період відбувається встановлення взаємин між малюком та дорослими.

У дитини існує своя психологія, і її необхідно вивчати з кількох причин:

• щоб розуміти і знати, що відбувається в душі вашого малюка, що він відчуває;
• допомогти йому пережити кризові етапи;
• полегшити собі життя в ці моменти;
• виключити можливість формування програмуючих внутрішніх конфліктів, які неминуче призведуть до обмеження внутрішньої свободи дитини і виникненню ряду захворювань згодом.

В більшості людей аборт асоціюється з певною гінекологічною операцією, та в меншій мірі з медикаментами, хоча ще в радянські часи були відомі медикаментозні аборти, але вони не були поширеними, у зв’язку з великою кількістю побічних ефектів та низькою ефективністю, але в широкий обіг на початку 2000 впроваджуються нові фармакологічні засоби.

Буря навколо методу in-vitro
(екстракорпорального штучного запліднення або ЕКЗ)

BabaЩо насправді означає стояти на стороні людського життя посеред болісних випробувань бездітності?

Церква слідуючи за Ісусом – посеред серйозних протиставлень – відповідаючи на виклики нашого часу, захищає святість людського життя, коли змушена казати однозначне: «Ні!» штучному заплідненню. Однак не потрібно впадати у відчай парам, які до тепер марно чекали на дітей. Оскільки для багатьох вже існує рішення цієї проблеми, яке є ефективним, і не викликає ні моральних, ні будь-яких інших заперечень.

vnytrimatochnuespirali009Сьогодні далеко не всі засоби, які пропонуються для запобігання вагітності, можна назвати контрацептивами, оскільки більшість із них своєю дією перевершують значення цього слова. Термін контрацепція походить від латинського словосполучення contra cepcionem – проти зачаття. Тому під поняттям контрацепції слід розуміти певні дії, що мають за мету перешкодити зачаттю дитини. Натомість фармацевтична індустрія «впихає» в поняття контрацепції засоби набагато ширшої дії, тому в розумінні сучасної людини контрацепція зазвичай асоціюється із будь-якими препаратами, які запобігають вагітності.

Ґабріела Кубі. ҐЕНДЕРНА РЕВОЛЮЦІЯ: РЕЛЯТИВІЗМ В ДІЇ - Завантажити

image001У жовтні минулого року вийшла в світ книжка Ґабріели Кубі під назвою «Глобальна сексуальна революція. Руйнування свободи в ім’я свободи». Сенсаційна книжка  дуже швидко зникла з прилавків, і вже через шість тижнів було здійснено її друге видання. Авторка отримує чимало схвальних відгуків. Зокрема, єпископський вікарій Зальцбурґзької архідієцезії, теолог-мораліст Католицької Церкви Андреас Ляун назвав її „книжкою століття”. Про що йдеться у книжці, пропонуємо прочитати в інтерв’ю з її авторкою Ґабріелою Кубі..