FB poster fin

"ЩОБ МАЛИ ЖИТТЯ" - ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР У ЗАКАРПАТТІ ДЛЯ ТИХ, ХТО ХОЧЕ ЗРОБИТИ ЩОСЬ ДЛЯ НЕНАРОДЖЕНИХ ДІТЕЙ

vikno muk

«Вікно життя» - це спеціальний пункт, де мати може анонімно залишити немовля. У багатьох країнах, і в Україні теж, вже існують такі вікна. Ця ідея народилася ще у 12-му столітті за наказом папи римського, Інокентія ІІІ. Перше «вікно» діяло в госпіталі Святого Духа в Римі, поряд з Ватиканом.

1 06

postabua

Реколекції для жінок які пережили аборт або втратили ненароджену дитину, а також для медичних працівників, які займаються цим питанням.

Батьки, які колись при втраті власної дитини не мали можливості попрощатися з нею і похоронити її, можливо їм навіть забороняли плакати (якщо був викидень), - потребували підтримки і місця, де змогли б відкрито про це розмовляти, згадати своїх дітей.

15 жовтня в Свалявському римсько-католицькому храмі такі батьки та їх близькі мали добру нагоду і місце для цього. Це була можливість виразити свою любов, яка постійно триває.

unnamed 11

24-26 вересня відбулись інформаційні вихідні/тренінг «Питання Життя» в Синяку. Учасниками цього заходу стали 43 бажаючі особи із Закарпаття та Львівщини.

unnamed 2

Протягом трьох перших жовтневих днів молодь нашої дієцезії мала змогу брати участь у реколекціях, які організував о. Євген Фізер та працівники-волонтери нашої ГО «Сім’я і Життя».

   

Служба допомоги  

095-1-034-034
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
logoSIZH magyar.jpg