IMG 4277 1280x640У 1953 році молодий австралійський лікар на ім’я Джон Біллінгс почав працювати з католицьким священиком, щоб допомогти подружнім парам жити “справжнім” підходом до планування сім’ї. Жоден природний метод контролю над народжуваністю не був достатньо надійним, залишаючи багато пар на перехресті. Після декількох років досліджень Джон Біллінгс і його дружина розробили один з найефективніших методів в світі, з ефективністю майже 98%.

ANGELO FRANCESCO FILARDO, лікар-гінеколог: “Він лікар, який говорив про Бога, не називаючи його. Тобто, говорячи про анатомію і фізіологію, він зміг побачити диво і красу Творіння”. Це було відкриття, яке повністю поважало повчання Папи Павла VI, викладене в його енцикліці “Humanae Vitae”, одного з папських довідкових документів про сексуальність. Зараз вивчається життя подружжя Біллінгсів та збирається необхідна документація, щоб почати процес беатифікації пари. ANGELO FRANCESCO FILARDO лікар-гінеколог: “Вони дійсно святі, тому що все своє життя вони подорожували по світу, щоб передати цю красу, це диво”. Вони подорожували протягом півстоліття в такі місця, як Африка, Китай, Центральна Америка, Бразилія і Пакистан, говорячи про цей метод, який є доступним і без ризику для жінок. Подружжя Біллінгсів навіть приїхали до Індії, де вони працювали з матір’ю Терезою з Калькутти. У 80-х роках, коли уряд Індії запровадив програму стерилізації та абортів, мати Тереза запросила їх,щоб вони навчили цей метод сестрам, щоб сестри її згромадження могли пояснити його бідним, і так запобігти зловживанням з боку уряду. Джон помер в 2007 році, а його дружина Евелін – в2013 році. Вони були особистими друзями трьох пап, ще за життя вони отримали широке визнання у всьому світі.

Метод який розробило подружжя Біллігсів, в співпраці із іншими дослідниками, отримав назву – Овуляційний Метод Біллінгса®.

Метод, який легко вивчити і просто застосовувати. Не потребує застосування ліків чи засобів, немає побічних ефектів, хіба один – зближує подружжя. Надійний, в незалежних дослідженнях які проводилися в Китаї (1997 р.) та Індії(1997 р.) ефективність методу на відкладання вагітності складала більше 99%, якщо правила методу були дотримані повністю. А головне це – метод морально прийнятний для всіх культур.

Овуляційний Метод Біллінгса® може застосовуватись у подружжі для відкладання наступної вагітності, якщо на те є поважні причини, але також допомагає подружжям досягнути вагітність. За допомогою цього методу також можна проводити моніторинг за станом здоров’я жіночого організму в різних вікових групах, починаючи з підліткового віку, закінчуючи пременопаузою.

Віднедавна цей метод можна опанувати і в нашій дієцезії, за допомогою акредитованих вчителів, які пройшли навчання в Угорщині в м. Ніредьгаза, в акредитованому центрі. Навчання тривало з червня по лютий, і складалося як із теоретичної так і практичної частини. А на завершення звичайно ж екзамени, вручення сертифікатів та святкування. В той день, 8 лютого 2020 р., в Угорщині отримали акредитацію 23 вчителів, а в Україні з’явилися перші 5 вчителів цього методу. Ясіня, Рахів, Солотвино, Мукачево, Косино, такою є географія осередків Овуляційного Методу Біллінгса®. А також, в надії та молитві, очікуємо на створення загальноукраїнської організації BillingsLife-Україна, акредитованої WOOMBInternational

Контакти вчителів:

Ясіня: Мільчевич Марія – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Рахів: Репарук Ілдіка – тел. 0934545311, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Солотвино: Русанюк Жужанна – 0687323297, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,
Косино (Косонь): Когач Сюч Марія – 0994170061, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Мукачево: Костка Арнольд – 0506512225, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Головне кредо всіх вчителів Овуляційного Методу Біллінгса® – “навчаємо з любов’ю”.

Костка Арнольд,
лікар УЗД, лікар гінеколог,
акредитований вчитель WOOMB International.

Копия IMG 4276

Копия IMG 4277

Копия IMG 4281

   

Служба допомоги  

050-546-47-58
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
abortusz.jpg