1 06

postabua

Реколекції для жінок які пережили аборт або втратили ненароджену дитину, а також для медичних працівників, які займаються цим питанням.

Батьки, які колись при втраті власної дитини не мали можливості попрощатися з нею і похоронити її, можливо їм навіть забороняли плакати (якщо був викидень), - потребували підтримки і місця, де змогли б відкрито про це розмовляти, згадати своїх дітей.

15 жовтня в Свалявському римсько-католицькому храмі такі батьки та їх близькі мали добру нагоду і місце для цього. Це була можливість виразити свою любов, яка постійно триває.

unnamed 11

24-26 вересня відбулись інформаційні вихідні/тренінг «Питання Життя» в Синяку. Учасниками цього заходу стали 43 бажаючі особи із Закарпаття та Львівщини.

unnamed 2

Протягом трьох перших жовтневих днів молодь нашої дієцезії мала змогу брати участь у реколекціях, які організував о. Євген Фізер та працівники-волонтери нашої ГО «Сім’я і Життя».

rek molodi

З 9 по 11 жовтня в реколекційному домі в с.Синяк, з ласки Божої, відбулися реколекції для молоді, організаторами якої стали о.Євген Фізер та працівники-волонтери ГО «Сім’я і Життя».

31 молода Людина пережила духовну віднову, «перезавантажила» почуття, думки, та прагнення. Духовні вправи провадив отець-єпископ Микола Лучок. Запитання «Хто я? Чому? Звідки? Куди прямую? З ким? Для чого...?» по сьогодні відлунюються в голові. Впродовж неповних трьох днів учасники розкривали «секрети» Чоловічості та Жіночості. Це був благодатний час для кращого пізнання себе! З огляду на відгуки учасників, що взяли участь у реколекціях, можемо зробити висновок, що цей захід був дійсно цікавим і корисним.

Rekol 2020 SINJAK ukr

Публікуємо свідчення учасниці зцілюючих реколекцій «Не бійся, я тебе не засуджую!». Немає ситуацій без виходу. Вихід завжди є! Може цей текст допоможе і тобі?  

10 років минуло від часу, коли я зробила аборт. Багато чого в моєму житті відбулось: зневіра, розпач, руйнування всього доброго і цінного.

Врешті я примирилась з Богом! Посповідалась з цього важкого гріха, почала жити звичним нормальним життям та було дещо, що залишиться зі мною назавжди - це біль за моєю ненародженою дитинкою! Цього я собі ніколи не зможу пробачити, ніколи не зможу про це забути! Вже нічого не змінити! І моє життя буде цим болем назавжди!

Коли мені запропонували піти на реколекції, я думала, що мені це не потрібно, це вже перегорнута сторінка мого життя, навіщо ворушити минуле, яке і так про себе боляче нагадує! Та я ДУЖЕ помилялась! Бог мав свій план і я таки пішла на реколекції.

   

Служба допомоги  

050-546-47-58
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
fig17baby5mos.jpg