ranaОрганізація «Сім’я та Життя», займається захистом сімей. Вона надає потрібну інформацію та чинно турбується про вагітних жінок, які потрапили у кризову ситуацію; але особлива увага в її роботі спрямована на духовну реабілітацію жінок, які пройшли через аборт.
Детальніше розповідає представник організації Марта Поповіч-Палойтаї.

APost.Ab.SindОбычно аборт понимают, как искусственное прерывание беременности при помощи хирургической интервенции. Однако кроме хирургического аборта существует также аборт, совершенный при помощи антиконцепции (а конкретнее речь идет о таблетках и спиралях)[1]. Эти стредства считаются средствами совершения аборта, потому что они делают невозможным зацепление эмбриона в матке[2]. Женщина даже не знает, что убила ребенка, а также не знает сколько их убила. Если считать аборты, совершенные при помощи антиконцепции, то число убитых детей можна умножить на два.

Інтерв'ю австрійського психотерапевта п. Рози Штуммер

Розмову веде Гжегож Гурні.
- Ви лікар і допомагаєте людям, які страждають від постабортного синдрому. Що ж це таке — ПАС, постабортний синдром?

- Цей синдром описаний в медицині як комплекс численних симптомів. Було виявлено, що після аборту у жінок виявляються класичні симптоми тілесного, психосоматичного, а також психічного характеру.

   

Служба допомоги  

095-1-034-034
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
abortusz.jpg