Статистика від початку праці

грудень 2014 рік – січень 2016 (роки праці – 1 рік та 1 місяць)

в програмі беруть участь 25 клієнтів.

Дані по роках від початку праці кількість клієнтів, які звернулися до системи для:

1) планування сім'ї –  8 (одна ситуація описана нижче В)

2) лікування для досягнення вагітності – 14  (з яких 2 вагітності, опис нижче А, Б)

3) спостереження за плідністю (наприклад, заради здоров'я чи якщо є для можливого лікування інших причин ніж неплідність) – 3  (одна ситуація описана нижче Г)

4) можливо інші особливі та цікаві дані (декілька цікавих ситуацій):

А) жінка 25 років, одружена 5 років. За цей час були 4 вагітності, з яких 1 – викидень, 3 – завмирання вагітності. Звернулась до центру через рік після останньої вагітності. На протязі останнього року вагітність не наступала. Розпочала програму і через місяць спостережень завагітніла.

Б) жінка 28 років, одружена 2 роки. Мала 1 вагітність, але на ранньому терміні 2-3 тижні стався викидень. Після цього вагітність не наступала на протязі року. Розпочала одночасно лікування НаПро та спостереження за Крейгтонським методом. Завагітніла через 7 місяців після того як почала програму.

В) жінка 41 рік, одружена 17 років. Мала 6 вагітностей. Зараз має 4 дітей. Більше ніж 10 років користувалась методом Біллінгса. Вже 5 місяців користується Крейгтонським методом. Відмітила, що цей метод дає їй більше інформації про стан її здоровя та впевненість.

Г) дівчина 30 років, звернулась у центр, щоб вивчити Крейгтонський метод перед одруженням.

Зберігала чистоту до шлюбу. 2 місяці спостережень виявили у дівчини постійні кровомазання і підозру інструктора, що можуть бути гормональні розлади або інші причини. Розпочала лікування НаПро після весілля. В результаті було виявлено гормональні розлади. Останні 3 місяці спостережень кровомазання зменшились. Зараз подружня пара готується до зачаття.

Маріанна Ісайська

інструктор з симпто-термального та крейгтонського методів (FCP), богослов, педагог.

Контакти: моб. +38 095 1 034 034

скайп - marianna.andrashko

Свідчення >>>

   

Служба допомоги  

095-1-034-034
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
images.jpg