Громадська організація «Сім’я і життя» розпочала свою діяльність 5 років тому як група захисників життя при римсько-католицькій церкві.

Найголовнішою метою нашої організації є збереження життя від його початку до природньої смерті. Тому одним з видів нашої діяльності є так звана «превенція», тобто інформування людей про розвиток ембріона в лоні матері.

-          Розміщення постерів на сітілайтах та білбордах із закликом : «Не вбий!» або «Дозвольте мені жити», які можна побачити у багатьох місцях нашої області.

-          Проводимо лекції з молоддю у школах та вищих навчальних закладах.

 -         У нас працює телефон довіри, куди можуть звернутися ті, які переживають так звану «кризову вагітність», тобто через якісь причини або важкі обставини бояться народжувати. Ми допомагаємо таким жінкам і підтримуємо їх протягом вагітності та після народження дитини.

-          Щороку ми організовуємо марш «Збережи життя». До цього приєднується все більше різних релігійних громад. Цього року їх було вже дев’ять. У всіх є спільна мета : збереження найбеззахисніших створінь.

Разом з цим наша організація працює з жінками, які пережили травму аборту і страждають психологічно. З такими жінками а інколи і чоловіками ми проводимо трьохденні реабілітаційні семінари (реколекції) у невеликих групах за межами міста, зберігаючи конфіденційність. Під час семінарів жінкам вдається скинути той тягар провин, який вони носили багато років. Вони нарешті можуть пробачити собі гріх аборту, примиритися зі своєю ненародженою дитиною та з Богом. Ми помітили, що на таких семінарах жінки по-іншому починають розуміти Бога, який прийшов саме до хворих, щоб зцілювати. Він не той, який хоче покарати, а той, який безмежно радіє кожному грішнику, що кається і пригортає його у свої обійми.

У нас працює офіс за адресою Миру 5\7 , де можна зустрітися на розмову з цих питань а також навчитися природному методу планування сім’ї , який є хорошою альтернативою протизаплідним засобам.

Всі консультації, так само як і навчання проводяться безкоштовно.

   

Служба допомоги  

050-546-47-58
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
hoduvannya-pavuk.jpg