rek molodi

З 9 по 11 жовтня в реколекційному домі в с.Синяк, з ласки Божої, відбулися реколекції для молоді, організаторами якої стали о.Євген Фізер та працівники-волонтери ГО «Сім’я і Життя».

31 молода Людина пережила духовну віднову, «перезавантажила» почуття, думки, та прагнення. Духовні вправи провадив отець-єпископ Микола Лучок. Запитання «Хто я? Чому? Звідки? Куди прямую? З ким? Для чого...?» по сьогодні відлунюються в голові. Впродовж неповних трьох днів учасники розкривали «секрети» Чоловічості та Жіночості. Це був благодатний час для кращого пізнання себе! З огляду на відгуки учасників, що взяли участь у реколекціях, можемо зробити висновок, що цей захід був дійсно цікавим і корисним.

 

  • Дякую організаторам за те, що роблять для молоді! Кожне посіяне добре зерно проросте впевнена у цьому. P.S. Адорація була небесною

АНАСТАСІЯ

  • Хочу дуже подякувати організаторам та всім учасникам реколекцій. Я вперше на таких реколекціях. Тут справді було дивовижно. Особливо торкнула адорація та поклоніння Хресту. На конференціях знайшла відповіді, які давно шукала. Маю велику радість, що була тут.

ДАНІЕЛЛА

  • Дякую організаторам за можливість зустрітися разом, краще пізнати себе, свої стосунки з Ісусом. Поглибити зв’язок з Богом. ДЯКУЮ!!!
  • Дякую організаторам, що відкриті на волю Бога, через що ми змогли бути тут. Коли є багато запитань, то потрібні реколекції! А на цих була головна відповідь – живі стосунки з Богом, який чекав на мене, саме тут і саме в оточенні цих людей. Дякую кожному за усмішки бо вони надзвичайно зігрівають серце.  P.S. Богу: «Щастя звати Тебе Татком».

Дякуємо всім учасникам, що покинули зону комфорту і долучились до реколекцій! Дякуємо за безпосередність та щирість!

Сподіваємося, що вогники любові, які з новою силою запалали у наших серцях ми збережемо впродовж всього життя. До зустрічі!

Фото можна подивитися тут.

Текст - організатори

Фото – Мирослав та Крістіна

   

Служба допомоги  

095-1-034-034
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
hoduvannya-pavuk.jpg