12 травня 2014 Канадський інститут сім’ї та шлюбу оприлюднив результати дослідження деяких наслідків абортів, які зазвичай ігноруються дослідниками. У доповіді «Взаємозв’язок: як впливає аборт на матерів, сім’ї та наше суспільство» (Interconnected: How abortion impacts, families and our society), присвяченому підсумкам зазначеного дослідження, розкриваються наслідки абортів по відношенню до жінок, їх психічного здоров’ю, сімейного життя і суспільству в цілому.

Наслідки абортів мають довгострокові впливи та вторинні ефекти і завдають великої шкоди родині і суспільству. До них відносяться підвищена ймовірність розлучення, пізніший вступ у шлюб або взагалі відмова від сімейного життя, ризик стати жертвою згвалтування, погіршення психічного здоров’я та багато іншого. Мета-аналіз, опублікований у відомому Британському журналі психіатрії показав, що у жінок, які вчинили аборт на 81% зростає ризик психічних розладів у порівнянні з тими, хто не робив аборти.

Цінність дослідження полягає в тому, що воно проливає світло на ті ефекти аборту, які постійно замовчуються. Якщо про наслідки штучного переривання вагітності для жіночого здоров’я добре відомо, то про вплив абортів на психіку повідомляється рідко, а про наслідки для сім’ї та суспільства майже не говориться. За твердженням автора дослідження Андреї Мрозек, представлену доповідь спростовує міфи про аборт як про нормальну і нейтральну частини нашого життя.

Наслідки аборту:

— 42% жінок, які вчинили аборт, відзначають наявність важких депресій вже до віку 25 років;

— 27% жінок з досвідом аборту стикаються з суїцидальними думками;

— Жінки, які пережили аборт, мають більш високий ризик (81%) психічних розладів;

— У разі аборту ймовірність розлучення виростає на 37%, а ризик життя без шлюбу збільшується в два рази;

— 34% жінок, яким зробили аборт, повідомили про зниження статевого потягу;

— 12% матерів які зробили аборт страждають від наркотичної та 7% — від алкогольної залежності і т. д.

Важливим висновком доповіді є констатація руйнівної ролі малодітної культури, одним з проявів якої виступають масові аборти. Світ, в якому стає все менше дітей, стає світом все менш доброзичливим до дітей і людства в цілому.

   

Служба допомоги  

050-546-47-58
e-mail: simya.i.zhyttya@gmail.com

Підтримка грудного вигодовування:
050-211-96-82

   

Питання і відповіді  

   
rana.jpg